Bericht van bestuur

Vorige week zijn wij als bestuur in gesprek gegaan met de ledenraadsleden uit onze regio. Wij merken dat er veel onrust is omtrent de huidige situatie bij het stamboek onder onze leden en ook bij onszelf als bestuur. Tijdens onze ledenvergadering is hier al over gesproken waarbij deze hele situatie nog heel anders in elkaar stak, hierdoor is er veel onbegrip. Tijdens dit gesprek is ons duidelijk geworden dat dit om een hele complexe situatie gaat waarbij bij iedere partij alleen maar verliezers zijn.

Wij willen onze leden aanraden wanneer er na de online regiovergadering nog vragen zijn contact op te nemen met een van onze ledenraadsleden, dit kan eventueel ook via de fokvereniging.

Wij hopen dat ledenraad en stamboek tot een goede oplossing kunnen komen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.