Programma 2019

Programma Fokdagen 2019

Het volledige programma van de fokdagen Ta it Bihâld en de Hynstedagen Tytsjerksteradiel. Dikgedrukt zijn alle rubrieken georganiseerd door Ta it Bihâld.

Donderdag 18 juli 2019

13:00 – Rubriek 15 – Dressuur Recreatief
13:00 – Selectiewedstrijd Alrako KFPS Kampioenschap Dressuur

Vrijdag 19 juli 2019

9:00 – Rubriek 16 – Mennen Recreatief
9:00 – Selectiewedstrijd Horses2Fly KFPS Sportcompetities Mennen

10:30 – Rubriek 1 – Hengstveulens
10:30 – Rubriek 2 – Merrieveulens
10:30 – Rubriek 5 – 4 jaar en oudere Veulenboekmerries
11:30 – Rubriek 7 – 4 jaar en oudere Stamboekmerries
12:30 – Rubriek 12 – 3 jaar en oudere Veulenboekruinen
12:40 – Rubriek 13 – 4 jaar en oudere Stamboekruinen

14:00 – Hynstedagen – Ponykeuring
16:30 – Hynstedagen – Huldiging Pony’s
16:50 – Hynstedagen –Tuigpaarden 1-span Kleine Limiet Regionaal
17:05 – Hynstedagen – Hackney 1-span Limiet Kleine Maat
17:20 – Hynstedagen – Bestgaand Rijpony’s
17:40 – Hynstedagen – Hackney 1-span Limiet Grote Maat
17:55 – Hynstedagen – Rijpony’s Mooiste Aankleding
18:15 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1-span Grote Limiet Regionaal
18:30 – Hynstedagen – Pony’s Aangespannen
18:50 – Hynstedagen – Hackney 1-span Ereklasse Kleine Maat
19:05 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1-span Ereklasse Regionaal
19:20 – Hynstedagen – Show
19:40 – Hynstedagen – Hackney 1-span Open Klasse Grote Maat
19:55 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1-span Damesklasse Regionaal
20:10 – Hynstedagen – Hackney 1-span Damesklasse (Klein en Groot)
20:25 – Hynstedagen – Tuigpaarden Fokmerries Regionaal
20:40 – Hynstedagen – Hackney Tandem (Klein en Groot)
20:55 – Rubriek 19 – Fries Ras Tuigen onder het zadel
21:10 – Hynstedagen – Tuigpaarden 2-span Spider Regionaal
21:25 – Hynstedagen – Hackney 2-span (Klein en Groot)

Zaterdag 20 juli 2019

9:00 – Rubriek 18a – Bestgaand Rijpaard Hengsten/Ruinen
9:30 – Rubriek 18b – Bestgaand Rijpaard Merries

8:30 – Rubriek 3 – Enters
8:50 – Rubriek 4 – Twenters
8:30 – Rubriek 6 – 3 jarige Veulenboekmerries
9:30 – Rubriek 8 – 4, 5 en 6 jarige Stermerries
10:15 – Rubriek 9 – 7 jaar en oudere Stermerries
10:30 – Rubriek 10 – Kroonmerries

12:30 – Hynstedagen – Fries ras 1-span Competitie Nationaal
12:45 – Kampioenschap Veulens (Merries & Hengsten (Jasper 366   Bokaal))
13:05 – Hynstedagen – Fries ras 1-span Limietklasse Nationaal
13:20 – Kampioenschap Enters en Twenters
13:40 – Finale Bestgaand Rijpaard Merries
13:55 – Hynstedagen – Welkomstwoord door de Voorzitter
14:10 – Fries ras 1-span Ereklasse Nationaal
14:25 – Kampioenschap 3 jarige Veulenboekmerries (AKW Douma Prijs)
14:45 – Hynstedagen – Fries ras 1-span Damesklasse Nationaal
15:00 – Finale Bestgaand Rijpaard Hengsten en Ruinen
15:15 – Hynstedagen – Fries ras 1-span Ereklasse Regionaal
15:30 – Hynstedagen – Show
16:00 – Kampioenschap 4 jaar en oudere Merries
16:20 – Hynstedagen – Fries ras Tandem
16:35 – Algemeen Fokdag Kampioenschap
16:55 – Hynstedagen – Fries ras 1-span Young Riders Regionaal
17:10 – Rubriek 17 – Bestgaand Tuigpaard (Pavo/Fryso Bokaal)
17:25 – Hynstedagen – 2-span Open Klasse Nationaal