Programma 2022

Donderdag 21 juli 2022

13:00 – Dressuur Recreatief
13:00 – Selectie Alrako KFPS Dressuurkampioenschap

Vrijdag 22 juli 2022

9:00 – Rubriek 1 – Hengstveulens
9:00 – Rubriek 2 – Merrieveulens
12:35 – Rubriek 5 – 4 jaar en oudere Veulenboekmerries
13:05 – Rubriek 7 – 4 jaar en oudere Stamboekmerries
13:15 – Rubriek 12 – 3 jaar en oudere Veulenboekruinen
13:30 – Hynstedagen – Ponykeuring
15:00 – Selectie Horses2Fly KFPS Sportcompetitie Mennen
16:30 – Hynstedagen – Huldiging Ponykeuring
16:50 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1span Kleine Limiet Regionaal
17:05 – Hynstedagen – Hackney 1span Kleine Maat Lage Limietklasse
17:20 – Hynstedagen – Bestgaand Rijpony
17:40 – Hynstedagen – Hackney 1span Kleine Maat Hoge Limietklasse
17:55 – Hynstedagen – Rijpony’s Mooiste Aankleding
18:15 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1span Grote Limiet Regionaal
18:30 – Hynstedagen – Hackney 1span Kleine Maat Ereklasse
18:45 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1span Ereklasse Regionaal
19:00 – Hynstedagen – Show
19:15 – Hynstedagen – Tuigpaarden 1span Damesklasse Regionaal
19:30 – Hynstedagen – Hackney 1span Damesklasse
19:55 – Hynstedagen – Tuigpaarden onder het zadel
20:10 – Hynstedagn – Huldiging Kampioenen
20:25 – Hynstedagen – Hackney Young Riders
20:40 – Fries Ras Tuigen onder het zadel
20:55 – Hynstedagen – Tuigpaarden 2span Spider Regionaal

Zaterdag 23 juli 2022

8:30 – Rubriek 3 – Entermerries
8:30 – Rubriek 4 – Twentermerries
8:30 – Bestgaand Rijpaard Hengsten/Ruinen & Merries
8:55 – Rubriek 6 – 3 jarige Veulenboekmerries
10:25 – Rubriek 8 – 4 t/m 6 jarige Stermerries
11:35 – Rubriek 9 – 7 jaar en oudere Stermerries
12:20 – Rubriek 10 – Kroonmerries
13:00 – Hynstedagen – Fries Ras 1span Nieuwelingencompetitie Nationaal
13:15 – Kampioenschap Veulens
13:35 – Hynstedagen – Fries Ras 1span Openklasse Nationaal
13:50 – Kampioenschap Enters/Twenters
14:10 – Finale Bestgaand Rijpaard Hengsten/Ruinen
14:25 – Hynstedagen – Welkomswoord Voorzitter
14:35 – Hynstedagen – Fries Ras 1span Limietklasse
14:50 – Kampioenschap 3 jarige Merries
15:10 – Hynstedagen – Fries Ras 1span Damesklasse Nationaal
15:25 – Finale Bestgaand Rijpaard Merries
15:40 – Hynstedagen – Fries Ras 1span Openklasse Regionaal
15:55 – Show Klaas Mulder
16:25 – Kampioenschap 4 jaar en oudere Merries
16:45 – Hynstedagen – Fries Ras Klavertje 3
17:00 – Algemeen Fokdag Kampioenschap
17:20 – Fries Ras 2span Nationaal